Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 22 754 63 47

+48 510 487 510

Opinie naszych Pacjentów

Zaufanie Pacjentów jest dla nas największą wartością i motywacją do codziennej pracy. 

Od lat pomagamy dzieciom i dorosłym dbać o zdrowie wzroku, zapewniając profesjonalną diagnostykę, indywidualne podejście oraz komfort podczas każdej wizyty.

Cieszymy się, że tak wielu Pacjentów docenia nasze doświadczenie, zaangażowanie i jakość świadczonych usług.

Zobacz więcej opinii

badanie oczu

 

 

testmonial 1Ola Kozłowska

testmonial 3

Z całego serca polecam ten salon optyczny!

Od mojej wizyty minął już miesiąc, więc opinię wystawiam po czasie po realnym użytkowaniu okularów i mogę śmiało powiedzieć, że był to świetny wybór. Obsługa na najwyższym poziomie profesjonalna, cierpliwa i bardzo życzliwa. Badanie wzroku zostało przeprowadzone dokładnie i w miłej atmosferze, wszystko zostało jasno wyjaśnione, bez pośpiechu i stresu.
Szczególne podziękowania dla Pani Mai, która zajmowała się mną podczas wizyty. Wykazała się ogromnym zaangażowaniem, fachową wiedzą oraz świetnym wyczuciem przy doborze oprawek. Dzięki jej pomocy udało się znaleźć idealne okulary zarówno pod względem komfortu, jak i wyglądu. Po miesiącu noszenia okularów widzę ogromną różnicę są idealnie dopasowane, wygodne i sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

Zdecydowanie miejsce warte polecenia na pewno wrócę!

testmonial 1Cezary Pytlos

testmonial 3

Bardzo polecam Ziko Optyk w Grójcu! Obsługa jest na najwyższym poziomie – profesjonalna, życzliwa i zawsze chętna do pomocy. Szczególne podziękowania dla pani Mai, która wykazała się ogromną cierpliwością, wiedzą i empatią. Dzięki jej zaangażowaniu cały proces doboru okularów był niezwykle komfortowy, a efekt końcowy – idealny.

Na pewno wrócę i będę polecać to miejsce znajomym!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

testmonial 1 Jarosław Furman

testmonial 3

Polecam to miejsce, wyśmienita obsługa, profesjonalne podejście. Jestem zadowolony z zakupu okularów. Przyzwoite ceny, dobra jakość oprawek.

Mam "trudne" oczy i zdarzało się w przeszłości że źle dobierano mi szkła. Tutaj wszystko przebiegło wzorowo.

 

testmonial 1 Jakub D.

testmonial 3

Jestem bardzo zadowolony z tego salonu. Recepta na okulary została zrealizowana w kilka dni, a szeroki wybór oprawek w cenach od 99 złotych pozwala każdemu wyjść zadowolonym. Dodatkowo stare okulary zostały odświeżone i uzupełniono w nich drobne braki bez opłat. Pracownicy są bardzo mili i profesjonalni. Polecam ten punkt!